Tuzemský internetový obchod. 1 den dodací lhůta.

Společnost

Prodejna s sebou otevřena PO - PÁ 11:00 - 16:00 . Mimo otevírací dobu po domluvě!

Kontaktujte nás zde
Tel. +358408280202 (Po-Pá 11:00-16:00, datum/ppm.)

Při kontaktu s námi doporučujeme především využít kontaktní systém vpravo dole na vámi používané stránce. Na dotazy podané jeho prostřednictvím odpovídáme zpravidla do jednoho dne, pokud nejsme online, ale v naléhavých případech nás můžete vždy kontaktovat telefonicky!SPOLUPRÁCE S JERONEM?


Rádi spolupracujeme s influencery.

Marketing, modelové průzkumy a spolupráce: zákaznický servis (ät) jerone.fi

Technické kontakty: podpora (ät) jerone.com


Společnost


Jerone je 100% finská rodinná firma v oděvním průmyslu, která byla založena v roce 2010. Začali jsme prodejem pouze asi tuctu různých modelů oblečení v našem výběru, ale jak poptávka rostla, dokázali jsme náš výběr ještě rozšířit ! Snažíme se obnovovat náš výběr a neustále se obnovovat s módou. Máme zájem o nové značky a značky, takže pokud vám něco v našem výběru chybí, pošlete nám zpětnou vazbu! U většiny značek, které prodáváme, máme i dovozce.

Naší obchodní myšlenkou je nabízet co nejširší výběr trendy oblečení, obuvi a doplňků pro muže. Na naše stránky denně přidáváme novinky, o kterých informujeme i na našich facebookových stránkách a instagramu. Děkujeme všem, kteří se přidali k naší fanouškovské základně!


KDE JERONE ZAČAL?


Zároveň bylo až do roku 2010 frustrující těžké najít kdekoli ve Finsku stylové a výrazné pánské oblečení. I obchody, které si říkaly obchody s trendy oblečením, prodávaly mužům jen pár produktů – a to i za vyšší cenu a v zadním rohu obchodu. Zdálo se, že muži byli jako zákaznická skupina v oděvním průmyslu podceňováni. Pro Jeroneovy služby a oblečení existovala jasná mezera na trhu.

Jako zkušení v oboru také věříme, že víme, co zákazník od svého online nákupu vyžaduje, aby byl spokojen. Rychlé dodávky, rychlý zákaznický servis a fungující proces vrácení jsou pro nás na této straně pultu také velmi důležité.

Jerone je však stále ve fázi růstu a operace se neustále rozvíjejí. Začali jsme dobře a cesta odtud bude pokračovat díky skvělým zákazníkům Jerone!