Společnost


Jerone je 100% finský internetový obchod s pánským oblečením založený v roce 2010. Naším posláním je nabízet co nejširší sortiment trendy oblečení, obuvi a doplňků pro muže. Na začátku jsme prodávali jen asi tucet různých stylů oblečení, ale s rostoucí poptávkou jsme byli schopni náš výběr ještě rozšířit! Naším cílem je neustále aktualizovat náš sortiment, abychom udrželi krok s módou, a přinášet na módní scénu ducha streetwearu v kombinaci s klasičtějším stylem. Stále se zajímáme o nové značky a labely, takže pokud vám v naší nabídce něco chybí, dejte nám svůj názor! Jsme také dovozcem většiny značek, které prodáváme, takže máme spoustu produktů, které v běžných obchodech na hlavní ulici nenajdete.

Společnost Jerone založili dva mladí podnikatelé. Až do roku 2010 bylo ve Finsku frustrující najít stylové a výrazné pánské oblečení. Obchody, které si říkaly obchody s módním oblečením, prodávaly jen mizivé množství výrobků pro muže - dokonce za vyšší ceny a ve vzdáleném rohu obchodu. Zdálo se, že muži jsou jako skupina zákazníků v obchodě s oblečením podceňováni. Pro Jeronýmovy služby a oblečení existovala jasná mezera. Vzhledem k tomu, že se v oboru pohybujeme již více než deset let, jsme také přesvědčeni, že víme, co zákazník potřebuje od svého online nakupování, aby byl spokojený. Rychlé dodávky, pohotový zákaznický servis a efektivní proces vrácení zboží jsou pro nás proto velmi důležité i na této straně pultu.

V našem internetovém obchodě je pro nás důležitá bezpečnost, spolehlivost a snadné používání. Bezpečnost je zaručena mimo jiné vysoce zabezpečeným připojením SSL. Paytrail a Viva Wallet zase zaručují bezpečné a bezproblémové platby prostřednictvím internetového bankovnictví, karet, Google Pay, Mobilepay a Apple Pay. Naše dodací lhůta je díky tuzemskému skladu pouhých 24 hodin. Kromě toho nabízíme 30denní lhůtu na vrácení všech objednávek zadaných v našem internetovém obchodě


Tým

Obchod / Sklad


Náš sklad v Tampere je otevřen ve všední dny od 11:00 do 16:00: V našem butiku si můžete vyzkoušet všechny výrobky z našeho internetového obchodu ještě předtím, než se rozhodnete pro nákup. Platit můžete kartou a fakturou Walley's.

Pokud chcete kontaktovat náš zákaznický servis, pošlete nám e-mail na adresu: customer-service (at) jerone.fi nebo zavolejte na číslo +358 40 828 0202.
Kontakt


Iida vám rád pomůže s jakýmikoliv otázkami týkajícími se spolupráce. Kontaktujte ji prosím na Instagramu.