Tuzemský internetový obchod. 1 den dodací lhůta.

Košile s límečkem

Stylové pánské košile s límečkem na párty, do kanceláře nebo na rande! Nadčasové košile s límečkem jsou základním kamenem vašeho šatníku, ze kterého se budete léta těšit, pokud se o ně budete dobře starat. Většina našich košil s límečkem obsahuje elastan, který dodává košili s límečkem dobrý střih, lepší pohodlí při nošení a střih, který zvýrazňuje postavu.
Stylové pánské košile s límečkem na párty, do kanceláře nebo na rande! Nadčasové košile s límečkem jsou základním kamenem vašeho šatníku, ze kterého se budete léta těšit, pokud se o ně budete dobře starat. Většina našich košil s límečkem obsahuje elastan, který dodává košili s límečkem dobrý střih, lepší pohodlí při nošení a střih, který zvýrazňuje postavu.
Omezte výsledky
 • Barva
  • Velikost
   • Výrobce
    • Cena
     • Řezání
       46 produkt

      PÁnskÉ Košile s límečkem

      Košile s límečkem je klasický pánský oděv , který zachrání rychlé všední ráno. Nadčasově stylová košile s límečkem se hodí do všech situací, všedních i společenských. Ležérnost či formálnost outfitu můžete definovat změnou barvy a vzorů límečku a vyzkoušením s různými kalhotami a saky. V našem výběru najdete pánské košile s límečkem od světlých po tmavé a od jednobarevných po potištěné. Jednobarevná pánská košile s límečkem se hodí do kancelářské práce, ale i do běžného života. Ti nejodvážnější si mohou vzít i košili s potištěným límečkem, která se velmi hodí na neformálnější příležitosti a především do nočního života. Elegantní košile s límečkem je snadnou volbou bez ohledu na roční období. Pro teplé letní dny můžete zvolit i košili s límečkem s krátkým rukávem.

      Základní pilíř funkčního šatníku

      Bílá pánská košile s límečkem je produktem, který by se měl nacházet v šatníku každého muže. Košile s límečkem nošené přes zimu většinou ztmavnou, ale myslíme si, že barvu můžete mít vždy, i v podobě potisku. Ti nejodvážnější mohou zvolit košili se vzorem nebo ozvláštněnější barvou, konzervativnější komoda zase jednobarevnou košili nebo třeba pruhovanou variantu košile s límečkem. Stylový outfit určitě získáte, když košili s límečkem zkombinujete s chinos kalhotami nebo decentními džínami nebo ji obléknete pod pánský svetr či kardigan. Při výběru košile s límečkem je důležitý střih a pohodlí. Perfektní košile s límečkem dobře padne a snadno a pohodlně se v ní pohybuje. Velikost límečku košile ovlivňuje střih. Zde je dobré si zapamatovat pravidlo, že když je košile zapnutá až nahoru, mezi límcem a krkem by měly být dva prsty. Toto pravidlo platí i při otevřených horních tlačítkách. Límec by neměl být těsný kolem hrudníku, ale neměl by být ani příliš volný. Dobře padnoucí košile s límečkem se dobře nosí a vypadá stylově! Pamatujte, že produkt můžete vždy vrátit nebo vyměnit, takže se nemusíte stresovat výběrem správné velikosti. Ještě je dobré si přečíst doporučení velikosti.

      Košile s límečkem přinášejí svěžest mnoha stylům

      Jste příznivcem velkých a přehledných mřížek? Nebo fanoušek střídmějších odstínů a potisků? Máme pánské košile s límečkem pro mnoho vkusů. Jako vzory si můžete vybrat čtverce, pruhy nebo dokonce camo print! Náš výběr se mění, ale vždy můžete najít skvělé vzory pro košile s límečkem! Dobře střižená košile s límečkem je nutností pro slavnostní příležitosti a často i pro mnohé pracovní situace. Každý muž by měl vlastnit alespoň jednu klasickou bílou košili, která se v různých modelech a z různých materiálů hodí jak do práce, tak na běžný večer nebo třeba svatbu. Košile s límečkem mají na svých plochách jasné, zářící tóny, které ještě více zpevníte tmavými kalhotami. S tímto outfitem jistě zatočíte na ulici i třeba na večerních večírcích. Pokud žijete pro střídmější tóny, klasické a decentní tóny slouží jako stylové vylepšení. Nádech teplých tónů tvoří pěkný kontrast k charismatickému overalu obchodníka.

      I do chladného počasí

      Bez saka s košilí s límečkem by mohlo být chladno. Ujistěte se tedy, že máte v šatníku funkční sako ke košili s límečkem. Je to jednoduché, protože košile s límečkem se opravdu snadno kombinuje s ostatním oblečením a například košile s límečkem v kombinaci s džínovou bundou je naším osobním favoritem. Pokud nejste fanouškem džínových bund, nebojte se! Máme také spoustu dalších bund, které vás donutí rozkývat košili s límečkem. Podívejte se také na bundy v naší kolekci.