Tuzemský internetový obchod. 1 den dodací lhůta.

Kalhoty

Trendy pánské kalhoty , chinos, tepláky a kalhoty do stehen! Vychytané tepláky se skvěle hodí na doma i na volný čas, chinos kalhoty na slavnostnější příležitosti a pánské kalhoty do města, na rande, do nočního života a jiné výlety! Pokud se vám nelíbí džíny, v naší nabídce kalhot najdete dobré náhradní produkty, které vypadají jako džíny, ale působí jako tepláky!
Trendy pánské kalhoty , chinos, tepláky a kalhoty do stehen! Vychytané tepláky se skvěle hodí na doma i na volný čas, chinos kalhoty na slavnostnější příležitosti a pánské kalhoty do města, na rande, do nočního života a jiné výlety! Pokud se vám nelíbí džíny, v naší nabídce kalhot najdete dobré náhradní produkty, které vypadají jako džíny, ale působí jako tepláky!
Omezte výsledky
 • Barva
  • Velikost
   • Výrobce
    • Cena
     • Řezání
       91 produkt

      PÁnskÉ Kalhoty

      Hledáte trendy alternativu k džínám nebo vám ve vašem ležérním vzhledu chybí pohodlí? Výběr Jerone má kalhoty pro každý vkus a styl. Ať už jdete do kanceláře, na školení nebo na rande, u nás v Takuu najdete boty, které se hodí do dané situace. Kalhoty jsou důležitou součástí outfitu, protože jsou základem celého outfitu. Vzhledem k tomu, že ne všechny kalhoty lze nosit při podobných příležitostech, najdete v našem výběru různé druhy kalhot od mnoha různých značek. Rovné kalhoty, trikoty, tepláky, chino kalhoty – co si jen vzpomenete. Vysokoškolské kalhoty jsou vhodné na cvičení a poflakování, rovné kalhoty na formálnější příležitosti. Trikoty a prodyšné tepláky jsou perfektní volbou pro sportovní výkony. Pánské chinos se v posledních letech jakoby odnikud zvedají a staly se extrémně oblíbenými kalhotami, které se hodí především na léto, ale proč ne i na zimu. K chino kalhotám se hodí pletený pásek a nízké boty. Vedle džínů jsou pro městského nositele rozhodně nejdůležitější kalhoty chinos. Rovné kalhoty by se měly kombinovat s formálnějšími botami, jako jsou černé kožené vycházkové boty. S vysokoškolskými kalhotami nemůže nic fungovat tak dobře jako Converse! Ať už je váš styl jakýkoli, v našem výběru si určitě najdete pánské kalhoty podle svých představ!

      Stylové kalhoty na léto i zimu

      Naše kolekce nabízí možnosti pro efektivní každodenní život, víkendové výlety i sportovní chvíle. S kalhotami můžete snadno změnit svůj vzhled a vytvořit outfity různých stylů. Při výběru kalhot je dobré dbát i na jejich střih. To, jak kalhoty vypadají při nošení, je ovlivněno střihem kalhot v pase a velikostí nohavic. Dobře padnoucí kalhoty zachrání každý outfit. Měli byste se také dobře starat o tyto každodenní hrdiny. Kalhoty nejlépe vydrží, když se po použití rozstřihnou a počet praní je omezen na minimum.

      Džíny jsou nadčasovou volbou

      Oblíbenými kalhotami mnoha lidí jsou tradiční džíny a není se čemu divit. Džíny se hodí k mnoha kusům oblečení a pracují téměř se všemi barvami. Věděli jste, že pokud vaše džíny nejsou špinavé, ale máte pocit, že by se měly vyprat, můžete je zmrazit! Výrazně tak prodloužíte životnost svých džínů. Na konci 20. století se džíny staly nejoblíbenějšími kalhotami mužů. Módní ikony již dlouho udávají trendy i v této věci, ale v dnešní době jsou pánské džíny natolik dostupné v různých praních a střizích, že význam trendů zřetelně poklesl. Staly se nezbytností každého muže a vypadáte v nich dobře jak v nočním klubu, tak na pracovním pohovoru.

      K pouličnímu věrohodnému stylu se hodí chinos i tepláky

      Tepláky se kombinují s pohodovým lenošením doma nebo na tréninku, ale můžeme vám prozradit, že nyní můžete vypadat stylově a zároveň se cítit pohodlně! Tepláky lze také kombinovat do opravdu stylového outfitu. Tepláky jsou samozřejmě oblíbené i jako pánské kalhoty a hodí se k běžnému oblékání i relaxaci.