Tuzemský internetový obchod. 1 den dodací lhůta.

Dlouhé rukávy

Naše košile s dlouhým rukávem mají široký výběr svetrů, bavlněných dlouhých rukávů, lehčích svetrů, károvaných košil a mikin. V létě kombinujte kraťasy s dlouhým rukávem a rukávy vyhrňte! V chladnějším počasí doporučujeme kombinovat například černé nebo modré džíny z našeho výběru!
Naše košile s dlouhým rukávem mají široký výběr svetrů, bavlněných dlouhých rukávů, lehčích svetrů, károvaných košil a mikin. V létě kombinujte kraťasy s dlouhým rukávem a rukávy vyhrňte! V chladnějším počasí doporučujeme kombinovat například černé nebo modré džíny z našeho výběru!
Omezte výsledky
 • Barva
  • Velikost
   • Výrobce
    • Cena
     • Řezání
       103 produkt

      PÁnskÉ Dlouhé rukávy

      V námi prodávaných pánských košilích s dlouhým rukávem najdete širokou škálu modelů. Některé košile obsahují potisk, u některých vytváří eleganci barva nebo střih produktu. Dlouhé rukávy jsou v zimě praktickou variantou pod kabát, ale v chladnějších letních dnech stylové pánské dlouhé rukávy nahrazují lehkou bundu. Košile s dlouhým rukávem se snadno kombinuje se stylovým sakem a decentními pánskými džínami. V našem širokém výběru můžete snadno najít dlouhé rukávy, které se vám líbí, zúžením výsledků vyhledávání podle velikosti, barvy a značky. Doporučujeme dodržovat doporučení velikosti a materiálu, protože dlouhé rukávy s obsahem elastanu jsou upnuté a doporučujeme vzít o číslo větší. Vyhrňte si v horku rukávy a kombinujte s pánskými kalhotami chinos z naší nabídky! Dlouhé rukávy jsou nezbytným produktem šatníku, který se snadno obléká každý den!

      Kouzlo s nadčasovou a bezpečnou volbou

      Hledáte víceúčelové a celoroční řešení, které lahodí oku a snadno se kombinuje s vašimi oblíbenými kalhotami? Jerone vám nabízí velký výběr pánských košil s dlouhým rukávem a stylové tipy na oblékání pro různé podmínky! Pokud stále nemůžete najít ve skříni uvolněný a hřejivý top nebo svěží tričko na cvičení, podívejte se na náš výběr a určitě ho najdete!

      Neformální a univerzální košile, které se hodí k vašemu stylu

      V našem širokém výběru můžete snadno najít dlouhé rukávy, které se vám líbí, zúžením výsledků vyhledávání podle velikosti, barvy a značky. Ať už máte na nákupním seznamu zdrženlivý monochromatický model nebo model s výraznějším potiskem, určitě najdete možnost, která vyhovuje vašemu stylu. Doporučujeme dodržovat doporučení velikosti a materiálu, protože dlouhé rukávy s obsahem elastanu jsou upnuté a doporučujeme vzít o číslo větší. Vyhrňte si v horku rukávy a kombinujte s pánskými chinos kalhotami z našeho výběru nebo si na podzimní večery hoďte potkana na rameno a kombinujte s cool džíny! Dlouhé rukávy jsou nezbytným produktem šatníku, který se snadno obléká každý den!

      Také v noblesním stylu

      Máme také modely roláků pro pánské dlouhé rukávy. Rolák se hodí k noblesním kalhotám, například chinos nebo bavlněným kalhotám. Jejich kombinací získáte košili s dlouhým rukávem, která je tou správnou volbou pro hezčí setkání, jako je večírek nebo rande. Naše doporučení pro kombinování roláku je volit tmavší kalhoty se světlým topem a světlejší spodky s tmavým topem. Pokud je výběr příliš těžký, naštěstí u nás najdete obojí a obě varianty seženete ve svém šatníku! Pánské košile s dlouhým rukávem jsou nyní snadno na dosah ruky. V nabídce máme také trendy džíny a chino kalhoty, se kterými snadno zkombinujete jak ležérní, tak i slavnostnější košile s dlouhým rukávem.