Tuzemský internetový obchod. 1 den dodací lhůta.

Šortky

Hřeje vás letní sluníčko nebo je výlet na dovolenou znát? Pánské šortky jsou odpovědí na horké dny. Vzdušné a pružné tréninkové šortky jsou vhodné pro sportovní každodenní život. Džínové šortky se snadno kombinují s tričkem, košilí s límečkem nebo mikinou. Náš výběr zahrnuje džínové šortky v různých barvách, se známkami nošení nebo bez nich. Prozkoumejte a najděte své oblíbené!
Hřeje vás letní sluníčko nebo je výlet na dovolenou znát? Pánské šortky jsou odpovědí na horké dny. Vzdušné a pružné tréninkové šortky jsou vhodné pro sportovní každodenní život. Džínové šortky se snadno kombinují s tričkem, košilí s límečkem nebo mikinou. Náš výběr zahrnuje džínové šortky v různých barvách, se známkami nošení nebo bez nich. Prozkoumejte a najděte své oblíbené!
Omezte výsledky
 • Barva
  • Velikost
   • Výrobce
    • Cena
     • Řezání
       74 produkt

      PÁnskÉ Šortky

      Pánské kraťasy jsou přirozeně sezónním zbožím, ke kterému vydáváme novinky od dubna do července. Šortky najdete v několika různých délkách, střizích a vzorech, od tradičnějších džínových kraťasů až po army vzory. Námi prodávané pánské kraťasy se skvěle hodí na pláž, do města i na dovolenou. Šortky dotvářejí ležérní letní vzhled a jsou výbornou alternativou k džínům v letních vedrech. Nejbezpečnější je kombinovat kraťasy, tričko a sandály, ale cool pánské kraťasy můžete kombinovat i s košilí s límečkem a blejzrem pro trendy kombinaci outfitu. S našimi sportovními kraťasy můžete samozřejmě dosáhnout ohnivého vzhledu natažením běžeckých bot. Doporučujeme řídit se střihem specifickým pro daný model z tabulky velikostí na stránce produktu, ale nezapomeňte, že při objednávce z internetového obchodu Jerone.fi vždy nabízíme 30denní právo na vrácení. Můžete si také přijít na místo nasadit šortky, abyste zaručili nejlepší velikost pro vás!

      Záchranou léta jsou dobré šortky

      Bez dobrých kraťasů není léto! Máme ty nejlepší pánské šortky pro každou potřebu, ať už jdete ven, na párty nebo dokonce do posilovny. V horkém letním dni je v pořádku obléknout si kraťasy místo džín, abyste zchladili to nejhorší horko. Existuje mnoho stylů a barev pro pánské šortky. Myslíme si, že je skvělé, že i muži přijali zářivější barevnou paletu a správným kombinováním i křiklavých barev získáte cool outfity jak na všední den, tak na večírky. Jednobarevnou košili doporučujeme kombinovat s křiklavými barvami a vzory, aby vznikl pěkný kontrast. To platí i naopak a s jednoduchými šortkami v jemných barvách vám doporučujeme, abyste svůj outfit oživili pestrobarevnou košilí!

      Džíny nebo sportovní šortky

      Pánské šortky jsou široký pojem, ale lze je rozdělit na dva. Ležérní šortky, jako jsou džíny nebo chino šortky a sportovní šortky. Široký výběr z obou kategorií najdete na našem webu. Obě vlastnosti je dobré mít ve svém šatníku, protože jsou hlavními pilíři dobrého léta. Sportovní šortky jsou trendy a praktickou variantou na běhání a do posilovny. Šortky dodají nohám potřebné ochlazení, když máte pocit, že je vzduch příliš horký. Ke stejnému jevu dochází i mimo běžecké tratě a tělocvičnu. Proto je skvělou volbou koupit si kraťasy pro každodenní život a zábavu, když zrovna nesportujete! K tomu doporučujeme již dříve zmíněné džíny a chinos kalhoty, které vám poskytnou stylový konečný výsledek, ať se vydáte kamkoli. Elegantní, ale zároveň uvolněný vzhled získáte kombinací šortek a košile s krátkým rukávem, když se večer vydáte za zábavou.

      Byl by vzor na vašich šortkách camo nebo havajské listy?

      Příběh pánských trenýrek začal na začátku 20. století, kdy se mělo za to, že kraťasy nikdy nebudou používat dospělí muži, ale zůstanou jako dětské oblečení. V 10. letech se však i dospělým začaly zkracovat nohy a lidé si šortky zamilovali a jejich používání se stalo velmi módní v letech 30. Máme z toho radost, protože šortky pro muže máme rádi! Od té doby se používání pánských trenýrek jen rozmohlo. Styling kraťasů se vyvíjel až postupem času a v dnešní době se během sezóny prodávají snad v každém pánském obchodě. Prodej pánských kraťasů se zvýšil a s ním i jejich design a vzory. Kraťasy najdete téměř v každém vzoru a barvě a myslíme si, že pro muže jsou skvělé! Podívejte se na produkty na našich stránkách a vyberte si své oblíbené a budete moci strávit léto cool a cool!