Tuzemský internetový obchod. 1 den dodací lhůta.

Trička

V našem výběru najdete jak trička s výrazným a výrazným potiskem, tak i střídmější, jednobarevná pánská trička . Vyberte si buď tričko volnějšího střihu, nebo chcete-li zvýraznit horní část těla, pružnější tričko s elastanem. Trička jsou základním kamenem šatníku, který se dá vždy využít!
V našem výběru najdete jak trička s výrazným a výrazným potiskem, tak i střídmější, jednobarevná pánská trička . Vyberte si buď tričko volnějšího střihu, nebo chcete-li zvýraznit horní část těla, pružnější tričko s elastanem. Trička jsou základním kamenem šatníku, který se dá vždy využít!
Omezte výsledky
 • Barva
  • Velikost
   • Výrobce
    • Cena
     • Řezání
       252 produkt

      PÁnskÉ Trička

      Pánská trička jsou naším největším výběrem v celém svém rozsahu a výběr nákupu se může zdát obtížný. Viděli jste na Instagramu oblíbený styl a chcete se oblékat stejně? S naším výběrem je to jistě možné! Tričko je velmi viditelnou součástí outfitu a často i středobodem vašeho outfitu. S tričkem podtrhnete svou osobnost v každém ročním období. Existuje téměř neomezené množství stylů, od decentních klasických až po křiklavé potisky pro sebevědomou břitvu parketových podlah nočního života. Při procházení možností byste měli myslet na kompatibilitu s jejich podsekcemi. Ať už jdete ven na večer s přáteli, na rande se svým novým Tinder crushem nebo jdete do posilovny napumpovat železo, u nás najdete top, který hledáte!

      Elastanové tričko správné velikosti

      U triček je styl kromě různých potisků jasně rozdělen i střihy. Jaký střih vyhovuje vašemu tělu a preferencím? Pokud jste léta dřeli v posilovně a získali jste obdivuhodné tělo, proč to nezdůraznit přiléhavým pánským tričkem? Přiléhavé tričko zdůrazňuje především prsní svaly a bicepsy. Přidáním elastanu do bavlny je tričko vyrobeno obzvláště přiléhající k pokožce. V popisech produktů vám sdělujeme materiál produktu, takže pokud produkt obsahuje elastan, můžete usoudit, že je velmi přiléhavý a zvýrazní vaši postavu. Elastan je také známý jako lycra a díky němu je produkt pružný. Z tohoto důvodu se triko s elastanem zdá menší než celobavlněné, ale to nutně neznamená, že je velikost příliš malá. Je to z velké části otázka zvyku a vkusu. Severské země jsou zvyklé na trochu volnější střih než v jižní Evropě, a tak si nezvyklý muž může snadno myslet, že triko s elastanem je mu malé. Z tohoto důvodu zejména novým zákazníkům doporučujeme objednávat trička s elastanem o číslo větší. Můžeme slíbit, že spandexové pánské tričko vám nikdy nebude připomínat nošení stanu.

      Trička, která otáčejí hlavu

      Možná neuhodnete, co oblečení o muži vypovídá. Chcete vyniknout v nočním životě s nápadným pánským tričkem s potiskem a zároveň podtrhnout vaši sebevědomou osobnost, nebo dáváte přednost zdrženlivému klasickému stylu? Na utváření obrazu o vás má vliv i barva vašeho oblečení. Dobře padnoucí bílé tričko je vždy působivé, ale atraktivní výhody mají i jiné barevné varianty. Černá je praktická barva pro odolnost vůči skvrnám a je známo, že černá barva snižuje. Bílá barva naopak vytváří iluzi větší velikosti. Pokud chcete zdůraznit velikost horní části těla, jednou z efektivních a běžně používaných kombinací jsou černé úzké džíny v kombinaci s bílým decentním tričkem. Červená barva je na druhé straně spojena se sexy a žádoucností. Vědci připisují důvod svůdnosti zralosti ovoce a vzrušení. Oko je vycvičené k tomu, aby rozlišovalo mezi ovocem to nejzralejší, jako je například červené jablko. Vzhledem k tomu, že krev je červená, je barva spojena také s pocity nebezpečí a vzrušení, které jsou pro mnohé fascinující. Modrá barva naopak symbolizuje věrnost a klid. Především modrá barva by se hodila například k oblékání na pracovní pohovor.

      Fungují pánská trička jako způsob, jak se vyjádřit

      Samozřejmě to funguje! Ve výběru je tolik stylů a modelů, že obtížnost výběru se pro většinu lidí stává prvním problémem. Když je na světě téměř neomezený výběr, jak najít pánské tričko, které absolutně chcete? Přestože nenabízíme neomezené možnosti, obtížnost výběru může v Jeronenkově výběru zasáhnout. Doporučujeme použít zúžení produktů, které vám umožní procházet pouze produkty dostupné ve vaší velikosti a také omezit barevné možnosti. Možnosti můžete zúžit také procházením produktů seřazených podle stylu z kategorií trička s potiskem , trička s omezeným rozpětím a jednobarevná trička . Jak tedy poznám, který styl mi vyhovuje? Pravdou je, že ty to víš nejlépe. Chcete vypadat jako rocková hvězda v tmavém tričku, tanečnice v barevném tričku s límečkem nebo rádi pobavíte své přátele cool textovým potiskem? V potiscích triček se často opakují lebky, různé symboly a ozdoby. S nimi můžete ukázat svou tajemnou a vzrušující stránku, stejně jako tetování. Vzor na košili může také perfektně ladit s vaším tetováním a zároveň podtrhnout vaši uměleckou stránku. Zlato a stříbro jsou již léta oblíbenými detaily v potiscích triček. Vytvářejí hodnotný dojem na produkt a zvyšují jeho rozlišovací schopnost. K takovému topu se perfektně hodí zlaté nebo stříbrné šperky stejného tónu. Při přemýšlení o outfitu je většinou nejdůležitější outfit. Jak ladí džíny, bunda a boty s tričkem, které jste našli. Roztrhané černé džíny s houpacím bílým tričkem jsou perfektní, ale co když nevlastníte black hole džíny? Naštěstí je najdete v široké škále modelů a velikostí.

      Výběr správného trička

      Usnadnili jsme hledání toho správného trička tím, že jsme pánská trička rozdělili do tří různých podskupin, navíc můžete produkty zúžit podle velikosti, výrobce, barvy a ceny. Pamatujte, že muž nikdy nemůže mít příliš mnoho triček! Pro pány se tričko hodí ke každému stylu a v naší neustále obnovované nabídce jistě najdete vhodnou košili pro každý účel. Jerone nabízí pánská trička s potiskem i obyčejná trička, která lze kombinovat s mnoha různými kalhotami a doplňky. Mnoho produktů má elastan, proto doporučujeme zkontrolovat doporučení velikosti a materiál na stránce produktu. Nezapomeňte, že od nás získáte dobu platby za své produkty a také možnost upravit si produkty nejprve doma, než se budete muset rozhodnout o nákupu. Abyste si ušetřili starosti s vracením, přesto doporučujeme seznámit se s informacemi v popisu produktu. Své míry můžete porovnat s mírami modelky, ale uvědomte si, že modelky jsou svalnatější než průměr a na fotkách se mohou zdát větší, než ve skutečnosti jsou. Nejčastějším důvodem vrácení je příliš malá velikost. Vracení triček z důvodu příliš velké velikosti je opravdu vzácné. Z tohoto důvodu je naším pravidlem, zejména u pánských triček s elastanem, objednávat o číslo větší, pokud si nejste jisti mezi dvěma velikostmi. Počítejte také s tím, že trička, která obsahují elastan, jsou upnutá i kolem těla, takže pokud nejste spokojeni se svou polovinou těla, doporučujeme objednat o něco volnější celobavlněné tričko.