Tuzemský internetový obchod. 1 den dodací lhůta.

Platební metody

Walley

Nabízíme možnost platby fakturou ve spolupráci s Walley. Když si jako způsob platby zvolíte fakturu a máte možnost faktury, obdržíte objednané zboží ještě před jeho zaplacením.

Můžete uhradit celou částku faktury najednou nebo, pokud máte možnost platit kreditem na účet, rozdělte platbu na menší části tak, že do data splatnosti zaplatíte alespoň minimální částku uvedenou na faktuře. Placení faktury ve splátkách vyžaduje, abyste po obdržení faktury podepsali úvěrovou smlouvu se společností Walley přihlášením do Moje stránky na my.walley.fi.

Pokud zvolíte platbu fakturou nebo kreditní kartou, můžete zadat objednávku pouze na adresu vašeho trvalého bydliště v evidenci obyvatel. V době objednávky vám musí být alespoň 18 let a Walley při objednávce zkontroluje vaše kreditní údaje. Za pozdní platby budou účtovány poplatky za právní upomínky a inkaso, stejně jako úroky za zpožděné období.

Úplné podmínky a informace o Walley Invoice a Kontokorentu získáte z následujících odkazů:

Obecné podmínky fakturace, kreditu na účet a platby na splátky

Informace o spotřebitelském úvěru podle standardních evropských podmínek

Paytrail

Online platba se provádí prostřednictvím webové stránky Paytrail Oyj.

Platby kartami Visa, Visa Electron nebo MasterCard

Pokud chcete platit kartami Visa, Visa Electron nebo MasterCard, Jerone působí pouze jako obchodník s produkty a službami a produkty také dodává kupující. Paytrail Oyj je odpovědný za reklamace.

Paytrail Oyj vystupuje jako prodejce produktu pro platby prováděné kartami Visa, Visa Electron nebo MasterCard a transakce je vytvořena mezi zákazníkem a Paytrail Oyj. Prodávající odpovídá za veškeré závazky související s transakcí. Paytrail Oyj je také příjemcem platby.br>Telefon: 0207 181830

Online banky
Paytrail Oy (2122839-7) ve spolupráci s finskými bankami a úvěrovými institucemi implementuje platební a finanční služby související s online bankovními platbami. Paytrail Oyj koupí platbu a zaúčtuje ji obchodníkovi. Z pohledu uživatele služba funguje stejně jako klasické online platby.

VivaWallet

Všeobecné platební podmínky Viva Wallet naleznete zde: https://www.vivawallet.com/terms-and-conditions

Postiennakko

Z důvodu neuplatněných zásilkových objednávek kontrolujeme před odesláním všechny dostupné údaje o zákazníkovi. Nevyzvednuté objednávky způsobují společnosti Jerone dodatečné náklady, takže si vyhrazujeme právo zákaznický účet uzavřít a neprodat znovu, pokud existuje důvodné podezření, že se jedná o stejného zákazníka. Za nevyzvednutou objednávku na dobírku účtujeme zákazníkovi poplatek 14,90 €.

Nouto

Pokud zvolíte vyzvednutí místo zasílání poštou, můžete přijít do našeho sběrného skladu ve všední dny na adrese mezi 11 a 16. Před příjezdem do skladu doporučujeme potvrdit naši přítomnost zavoláním na zákaznický servis 0408280202 nebo LiveChat. Mimo otevírací dobu máme otevřeno po domluvě! S výběrem správné velikosti vám rádi pomůžeme na místě. Produkty je nutné vyzvednout ze skladu na adrese Sulapuronkatu 1 P 10, 33700, Tampere.